ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΕΠΣΕ: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Εύβοιας – Οι αγώνες και οι διαιτητές

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες ποδοσφαίρου και του διαιτητές αυτών
ΕΠΣΕ: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Εύβοιας – Οι αγώνες και οι διαιτητές

ΕΠΣ Ευβοίας: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού με πλούσιο πρόγραμμα και για αυτή την αγωνιστική.

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες ποδοσφαίρου και του διαιτητές αυτών:

ΣΑΒΒΑΤΟ  13 /11/ 2021     15.00 
 
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ –  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ –  ΠΑΠΠΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
 
 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ –   ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ 
 
 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
 ΦΩΤΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ –ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 
 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
 
 ΑΝΑΓ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  –  ΔΑΛΛΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ 
 
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 
 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 
 
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ 
 
 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 
 
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
  ΚΗΡΥΚΟΣ – ΠΕΤΤΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ –  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΓΚΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
  ΑΚΑΔ ΕΡΕΤΡΙΑΣ-  ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  – ΚΑΡΡΑΣ – ΓΚΑΡΑ 
 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ  14 /11 /2021   15.00
 
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
  ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ-  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
 ΝΤΟΥΡΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ –  ΝΤΟΒΟΛΗΣ 
 
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
  ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥ
 
  ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ-  ΣΚΕΠΑΣΤΗ
ΠΟΓΚΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ 
 
 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 
 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ –  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
 
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ 
 
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
 ΦΩΤΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ – ΔΑΛΛΑΣ 
 
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ-  ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 
 
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ – ΓΚΑΡΑ 
 
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ –  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ – ΠΕΤΤΑΣ 
 
 
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
11:00  ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ –  ΑΝΑΓ ΑΦΡΑΤΙΟΥ  
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
 
11:00  ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 
ΔΕΛΧΑΣ – ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΤΑΣ 
 
ΚΥΜΗ ΑΟ – ΑΝΑΓ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ – ΓΚΑΡΑ
 
11:15  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΣ ΑΓΔΙΝΕΣ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 
 
11:30 ΑΕΚ Ν ΠΥΡΓΟΥ –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
 
11:30 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ-  ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ 
ΡΟΥΜΠΗΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ 
 
 11:30 ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ  – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥ
 
 11:30 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΦΩΤΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ 
 
11:30  ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ 
 
11:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ-  ΑΣ ΡΟΜΑΙΚΟΣ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 
 
11:30 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ – ΝΤΟΥΡΑΣ 

 

Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια

Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΤΣΩΚΟΣ