ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Εύβοια: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα – Οι αγώνες και οι διαιτητές

Δειτε αναλυτικά τους αγχόνες του Σαββατοκύριακου
Εύβοια: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα – Οι αγώνες και οι διαιτητές

Ιδιαίτερου ενδιαφέρον έχουν τα γήπεδα της Εύβοιας και αυτό το Σαββατοκύριακο.

Δείτε χαρακτηριστικά τους αγώνες της ΕΠΣ Εύβοιας και τους διαιτητές των αγώνων.

ΣΑΒΒΑΤΟ  23 / 10 /  2021   16.00
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ –   ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  -ΣΕΡΡΑΣ  -ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
 
 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ –  ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ  – ΑΝΤΩΝΙΟΥ  – ΠΑΠΠΑΣ
 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
 ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ  -ΣΤΑΥΡΟΥ
 
 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΡΟΥΜΠΗΣ  –  ΑΝΤΩΝΙΟΥ  – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ –   ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ 
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
 
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ- ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ  -ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
 
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ  -ΤΣΑΛΛΑ  -ΜΑΡΙΝΟΣ
 
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ –  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  -ΚΑΡΡΑΣ  – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
 
 
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ  – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ . -ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΓΚΑΡΑ 
 
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ 24 /10 /2021   16.00
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ -ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ   15.00
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ- ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗ
 
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ -ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ  -ΙΩΑΝΝΟΥ
 
 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ -ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
 ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΔΕΛΧΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ

 
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ -ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ  -ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
 
  ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ- ΣΚΕΠΑΣΤΗ   16.15
ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΥΜΠΗΣ -ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ -ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
ΝΤΟΥΡΑΣ  -ΝΤΟΒΟΛΗΣ  -ΠΑΣΧΩΝΗΣ
 
15:15  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ -ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
 ΠΟΓΚΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ –  ΝΤΟΒΟΛΗΣ
 
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ -ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
 
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ- ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ -ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  -ΚΑΡΡΑΣ
 
 ΕΝ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ  -ΣΤΑΥΡΟΥ
 
 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ -ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ  -ΓΕΩΡΓΑΡΑ
 
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ -ΑΝΤΩΝΙΟΥ  -ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ –  ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  -ΤΣΑΛΛΑ
 
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
10:15  ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
ΜΑΡΙΝΟΣ- ΝΕΓΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
 
11:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
 
12:00 ΑΕΚ Ν ΠΥΡΓΟΥ – ΑΓΔΙΝΕΣ
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ -ΣΤΑΥΡΟΥ
 
12:00 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΚΟΤΤΑΡΑ  -ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
12:00 ΑΚΑΔ ΑΡΤΑΚΗΣ –  ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΚΑΡΡΑΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ  -ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
 
12:00 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ – ΔΕΛΧΑΣ
 
12:30 ΡΟΜΑΙΚΟΣ- ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
12:30 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 
ΡΟΥΜΠΗΣ -ΔΑΛΛΑΣ  -ΝΕΓΡΗΣ
 
12:30  ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ -ΣΙΜΙΤΖΗΣ  -ΓΚΑΡΑ
 
16:00 ΑΚΑΔ ΕΡΕΤΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
 ΣΙΜΙΤΖΗΣ  -ΚΑΡΒΕΛΑΣ  -ΓΚΑΡΑ

 

Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια

Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΤΣΩΚΟΣ