Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια.

ΕΠΣ Εύβοιας: Άλλη μια αγωνιστική δράση αναμένεται να διεξαχθεί και αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού.

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες σήμερα για την διεξαγωγή της δέκατης Πέμπτης αγωνιστικής στην Εύβοια:

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/23 – Ωρα 3.15 Γήπεδο
Α’ ΕΠΣΕ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Σταυρού
Α’ ΕΠΣΕ ΑΛΑΤΣΑΤΑ- ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Αλεξάνδρου
Α’ ΕΠΣΕ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Αρτάκης
Β’ ΕΠΣΕ-1 ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Πισσώνα
Β’ ΕΠΣΕ-1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Προκοπίου
Β’ ΕΠΣΕ-2 ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Δροσιάς
Β’ ΕΠΣΕ-2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Γυμνού
Β’ ΕΠΣΕ-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΔΥΣΤΟΣ Πάρκο Λαού
Β’ ΕΠΣΕ-2 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Λαμψάκου
Γ’ ΕΠΣΕ-4 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ Βρύσης
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/23 – Ωρα 10.30
Γ’ ΕΠΣΕ-2 ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΚΑΔ. ΨΑΧΝΩΝ Καστέλλας
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/23 – Ωρα 11.00
Γ’ ΕΠΣΕ-1 Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΓΔΙΝΕΣ Αιδηψού
Γ’ ΕΠΣΕ-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ Σκεπαστής
Γ’ ΕΠΣΕ-1 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΛΙΧΑΔΑ Γουβών
Γ’ ΕΠΣΕ-2 ΚΥΖΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ Βατώντα
Γ’ ΕΠΣΕ-2 ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ  – ΕΡΑΠΟΣ Τσαλίκη
Γ’ ΕΠΣΕ-3 ΑΝΑΠΟΔΟΣ –  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Πάρκο Λαού
Γ’ ΕΠΣΕ-3 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. Ενωσιακό
Γ’ ΕΠΣΕ-4 ΚΡΙΕΖΑ – ΚΥΜΗ Κριεζών
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/23 – Ωρα 11.30
Γ’ ΕΠΣΕ-4 ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ Στύρων
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/23 – Ωρα 12
Β’ ΕΠΣΕ-2 ΣΚΥΡΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Σκύρου
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/23 – Ωρα 3.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ-ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/23 – Ωρα 3.15
Α’ ΕΠΣΕ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΑΙΔΗΨΟΣ Μακρυκάπας
Α’ ΕΠΣΕ ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Καρύστου
Α’ ΕΠΣΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ Ερέτριας
Α’ ΕΠΣΕ ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ Λουκισίων
Α’ ΕΠΣΕ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Κριεζών
Β’ ΕΠΣΕ-1 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Αρτεμησίου
Β’ ΕΠΣΕ-1 ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΚΑΘΕΝΟΙ Ιστιαίας
Β’ ΕΠΣΕ-1 ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Καστέλλας
Β’ ΕΠΣΕ-1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ- ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Νέου Πύργου
Β’ ΕΠΣΕ-2 ΖΑΡΗΤΡΑ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΠΑΝΤΕΙΧΙ Ζαράκων
Γ’ ΕΠΣΕ-3 ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου
Γ’ ΕΠΣΕ-3 ΡΟΜΑΪΚΟΣ  –  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ Αλεξάνδρου

 

Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια

Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr