Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 11/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 12/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Μακρυκάπα-Ηρακλής Ψαχνών 2-3

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός 1-3

Λήλας Βασιλικού-Δόξα Προκοπίου 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 2-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός 0-5

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3

Καστέλλα-Αλάτσατα 3-4

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λουκίσια-Σκύρος 1-0

Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-3

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά 2-2

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης 3-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Αγίου Ιωάννη-Μονόδρυ 1-0

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 5-0

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 1-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-4

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος 1-3

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Ηρακλής Ψαχνών 3-2

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 0-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 0-2

Δροσιά-Αθλόπολις/Αλάτσατα 0-4

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αρτάκη 0-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Ατρόμητος (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Κορωνιάς (Ανατολικής Αττικής)/Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)-Λιαμιράς (Θεσπρωτίας), παρατηρητής: Αδάμ (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Μεγάλης Βρύσης, Κουτρομάνος (Καρδίτσας)/Καραγιώτα (Καρδίτσας)-Πολύμερου (Καρδίτσας))

Απολλωνίδες Ερέτριας-Μαγνησιακός (γήπεδο δημοτικό Ερέτριας, Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)/Περδίκη (Ανατολικής Αττικής)-Πυκνής (Ανατολικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ταμυναϊκός (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ρέτσας/Δάλλας-Ιωάννου)

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Σκεπαστής, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Παππάς)

Παντριαδικός-Αυλωνάρι (γήπεδο Τριάδας, Γκάτσος/Αντωνίου Χ.-Μακρής)

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Φώτης/Κωνστάντιος-Πριόνας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Γουβών, Πόγκας/Λειβαδιτάκης-Γκρινιάρης)

Ωρεοί-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Νέου Πύργου, Τουλούμης/Παυλάτος-Ντόβολης)

Ερμήλιος-Σταυρός (γήπεδο Δροσιάς, Παπακυριάκος/Κούκουρα-Ρουμπής)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Βασιλικών, Μούρτικας/Δούκας-Καραβά)

Αστέρας Βατώντα-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Βατώντα, Καρράς/Βλάχος-Παπαθανασίου Γ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κάρυστος-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Καρύστου, Κασομούλης/Μητρολιός-Δελχάς)

Καλοχώρι/Παντείχι-Στύρα (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Παπαδόπουλος/Σιμιτζής-Καρβελάς)

Ζάρακες-Κονίστρες (γήπεδο Ζαράκων, Μπούρικας/Κοντογιαννίδης-Νικολάου Σ.)

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι (γήπεδο Νεοχωρίου, Κηρύκος/Κελεπούρης-Ακριώτης)

Αυλίδα-Ληλάντιο (γήπεδο Βαθέος, Ντούρας/Παπαθανασίου Δ.-Ντόβολης Ι.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας/Λειβαδιτάκης-Γκρινιάρης)

Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος (γήπεδο Κεχριών, Δούκας/Μούρτικας-Καραβά)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βλάχος/Καρράς-Παπαθανασίου Γ.)

Έραπος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Φύλλων, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Παπαθανασίου Δ.)

12 μ.μ.

Πισσώνας-Καθενοί (γήπεδο Πισσώνα, Φώτης/Κωνστάντιος-Πριόνας)

Φοίνικας Ψαχνών-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 0-3 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αυλωναρίου, Κοντογιαννίδης/Μπούρικας-Νικολάου Σ.)

3 μ.μ.

Κύμη-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Καλαμάτας/Μαρίνος-Καραδήμος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Κάνηθος/Δροσιά-Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 π.μ.

Ερμήλιος-Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός (γήπεδο Ζαράκων, Δελχάς)

Με πληροφορίες από eviasports