![Εύβοια: Δήμαρχος υλοποιεί τις δεσμεύσεις του! Παραδίσει νέες σύγχρονες παιδικές χαρές](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/02/velos-2.jpg)
Ειδησεις ευβοια
Εύβοια: Δήμαρχος υλοποιεί τις δεσμεύσεις του! Παραδίσει νέες σύγχρονες παιδικές χαρές
«Έτοιμη για παιχνίδι είναι η νέα, σύγχρονη και πιστοποιημένη παιδική χαρά στο Βέλος. Και έρχονται και άλλες! Συνεχίζουμε να υλοποιούμε τις δεσμεύσεις μας», δήλωσε ο Νίκος Μπαράκος.Ο δήμαρχος Κύμης Αλιβερίου από την ανάληψη των καθηκόντων μέχρι και σήμερα υλοποιεί μία προς μία τις προεκλογικές του δεσμεύσεις.
«Έτοιμη για παιχνίδι είναι η νέα, σύγχρονη και πιστοποιημένη παιδική χαρά στο Βέλος. Και έρχονται και άλλες! Συνεχίζουμε να υλοποιούμε τις δεσμεύσεις μας», δήλωσε ο Νίκος Μπαράκος.
Εικόνες από τη νλεα σύγχρονη παιδική χαρά στην Κοινότητα Βέλους
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/02/velos.jpg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/02/velos-1.jpg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/02/velos-2.jpg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/02/velos-3.jpg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/02/velos-4.jpg)
Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News
Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια
Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr