![Μαντούδι: Στην κοπή πίτας των συνταξιούχων ο δήμαρχος](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2023/02/54be5abd-06b7-4d94-8ab8-6db38558faf7.jpeg)
Ειδησεις ευβοια
Μαντούδι: Στην κοπή πίτας των συνταξιούχων ο δήμαρχος
Η εκδήλωση κοπής πίτας πραγματοποιείται αυτή την ώρα στο Μαντούδι.Την πρωτοχρονιάτικη πίτα κόβει αυτή την ώρα το σωματείο συνταξιούχων του Μαντουδίου.
Στην εκδήλωση παρευρίσκεται ο δήμαρχος Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας, Γιώργος Τσαπουρνιώτης ο οποίος ευχήθηκε καλή χρονιά σε όλους και δήλωση την αμέριστη συμπαράσταση του στο σωματείο.
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2023/02/4068d804-9f49-4e46-9b8d-7102dec72477.jpeg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2023/02/54be5abd-06b7-4d94-8ab8-6db38558faf7.jpeg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2023/02/22eccfe0-fca9-466e-8d1f-6a2dac4a0fa3.jpeg)
Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News
Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια
Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr