![Σάλος σε Δήμο: «Γιατί αυτή μιλάει; Εδώ μέσα κουμάντο κάνω εγώ!»](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2024/05/stigmiotypo-othonis-2024-05-23-094437.png)
ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Σάλος σε Δήμο: «Γιατί αυτή μιλάει; Εδώ μέσα κουμάντο κάνω εγώ!»
«Γιατί αυτή μιλάει; Εδώ μέσα κουμάντο κάνω εγώ! Εγώ εκπροσωπώ το Δήμο και μόνο εγώ έχω δικαίωμα να μιλάω»!!!Ένα περίεργο περιστατικό που συνέβη σε εκδήλωση σε ΚΑΠΗ καταγγέλλει η δημοτική σύμβουλος Ηρακλείου Αττικής Μαίρη Καραμπέτσου (παράταξη Παπαδημητρίου) περιγράφοντας στο δημοτικό συμβούλιο τα λόγια ενός… αντιδημάρχου, ο οποίος όταν η ίδια πήρε το λόγο να μιλήσει στο ΚΑΠΗ, μπροστά στα μέλη, εκπροσωπώντας την παράταξή της, εκείνος φέρεται να είπε:
«Γιατί αυτή μιλάει; Εδώ μέσα κουμάντο κάνω εγώ! Εγώ εκπροσωπώ το Δήμο και μόνο εγώ έχω δικαίωμα να μιλάω»!!!
Η ίδια περιγράφει αναλυτικά όσα συνέβησαν εκείνη την ημέρα στο παρακάτω βίντεο:
Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News
Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια
Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr