ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΕΠΣΕ: Σε ποιο γήπεδο θα πάτε αυτό το Σαββατοκύριακο – Οι αγώνες και οι διαιτητές

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου
ΕΠΣΕ: Σε ποιο γήπεδο θα πάτε αυτό το Σαββατοκύριακο – Οι αγώνες και οι διαιτητές

ΕΠΣ Ευβοίας: Άλλο ένα Σαββατοκύριακο με πλούσιο πρόγραμμα αγώνων στα γήπεδα της Εύβοιας.

Δείτε τους αγώνες και τους διαιτητές αυτών:

ΣΑΒΒΑΤΟ  20 / 11 /  2021      15.00
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ -ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ  -ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 
 
 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ -ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ  -ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ -ΑΝΑΓ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  -ΝΤΟΒΟΛΗΣ  -ΤΣΑΛΛΑ 
 
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ  -ΝΕΓΡΗΣ  -ΠΑΥΛΑΤΟΣ 
 
 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ -ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  
ΦΩΤΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  – ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
 
 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ- ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΠΡΙΟΝΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ 
 
 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΕΡΜΗΛΙΟΣ 
ΚΗΡΥΚΟΣ  -ΠΑΠΠΑΣ  – ΓΑΤΟΣ 
 
 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ -ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 
ΝΤΟΥΡΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ 
 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/ 2021    15.00
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ  -ΠΡΙΟΝΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
 
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ- ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 
ΠΟΓΚΑΣ  -ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 
 
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΝΤΟΥΡΑΣ  -ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΠΕΤΤΑΣ 
 
 ΣΚΕΠΑΣΤΗ -ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ  -ΝΤΟΒΟΛΗΣ 

 
 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ -ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΝΕΓΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ –  ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ 
 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ  -ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ – ΠΑΣΧΩΝΗΣ 
 
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 
 ΡΟΥΜΠΗΣ  -ΚΟΤΤΑΡΑ  -ΓΑΤΟΣ 
 
 ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ -ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ -ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
 
 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ -ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 
ΦΩΤΗΣ  -ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥ 
 
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ  -ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΓΚΑΡΑ 
 
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ -ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ  
ΛΑΜΠΡΟΥ  -ΠΑΠΠΑΣ  -ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 
 
 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  -ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ 
 
 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  -ΔΕΛΧΑΣ  -ΤΣΑΛΛΑ 
 
 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ -ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  -ΚΑΡΒΕΛΑΣ  -ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 
 
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 
11:00  ΑΝΑΓ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΕΡΑΠΟΣ 
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  -ΠΡΙΟΝΑΣ  -ΓΚΑΡΑ 
 
11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΣ ΑΓΔΙΝΕΣ 
ΙΩΑΝΝΟΥ – ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  -ΝΤΟΒΟΛΗΣ 
 
11:30 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ  -ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ  
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ  -ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
 
11:30  ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ -ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ  
ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  -ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ 
 
11:30  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ  -ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ 
 
11:30 ΚΥΖΙΚΟΣ  -ΑΚΑΔ ΑΡΤΑΚΗΣ 
ΚΟΤΤΑΡΑ  -ΡΟΥΜΠΗΣ  -ΓΑΤΟΣ 
 
11:30 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ 
ΚΑΡΡΑΣ  -ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
 
11:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ  -ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ 
 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ 
 
11:30 ΑΝΑΓΕΝ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ -ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  -ΔΕΛΧΑΣ  – ΤΣΑΛΛΑ 
 
11:30 ΑΡΗΣ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ –  ΚΥΜΗ 
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ  -ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 
 
12:00  ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 
ΦΩΤΗΣ  -ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥ

Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια

Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΤΣΩΚΟΣ