Πρωτάθλημα Τένις-Masters Juniors 2019 αποτελέσματα

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το Masters Juniors 2019 στον Όμιλο
Αντισφαίρισης Χαλκίδας. Πρόκειται για το 6 ο Masters Juniors που η Ελληνική
Φίλαθλος Ομοσπονδία Αντισφαίρισης αναθέτει στον ΟΑΧ τα τελευταία 7 χρόνια.
Στο πρωτάθλημα συμμετείχαν οι 8 καλύτεροι αθλητές/τριες της Ελλάδας, με βάση
τη βαθμολογία τους στις κατηγορίες, Αγόρια  &  Κορίτσια 12-14-16 και 18 ετών. Οι
αγώνες ήταν σε υψηλό επίπεδο και ανέδειξαν την σημαντική δουλειά που γίνεται
τα τελευταία χρόνια στο χώρο του τένις στην πατρίδα μας.
Η τελική κατάταξη ανά κατηγορία ήταν:

ΑΓΟΡΙΑ 12

1. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Ο.Α. ΑΤΛΑΣ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
4. ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.
6. ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
7. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ12

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ο.Α.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ο.Α.ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
3. ΠΡΩΙΜΑΚΗ ΜΥΡΤΩ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
4. ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
5. ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ Ο.Α.ΣΕΡΡΩΝ
6. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
7. ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ Μ,ΑΡΙΑ Α.Σ. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛ. ΠΕΥΚΩΝ
8. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΚΑΔ.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΟΡΙΑ 14
1. ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ

2. ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
6. ΔΟΥΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7. ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΛ.ΙΛΙΟΥ
8. ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ14

1. ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
3. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Ο.Α. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
5. ΚΑΥΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Α.Ο.Α. ΠΑΠΑΓΟΥ
6. ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Ο.Α.3 ΒΗΤΑ
7. ΚΑΣΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
8. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓΟΡΙΑ 16

1. ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
2. ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Α.ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΜΠΟΓΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
5. ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ
6. ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο.Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7. ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ Α.Σ.ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
8. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ16

1. ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΡΟΔΙΑΚΟΣ Ο.Α.
3. ΜΠΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο.Α. ΥΕΛΟΥ
4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ Α.Ο.Α. ΥΕΛΟΥ
6. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.
7.
8.

ΑΓΟΡΙΑ 18

1. ΖΑΧΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ
2. ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
3. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Ο.Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
5. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο. Α. ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ18

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Ο.Α.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΑΛ. ΙΛΙΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ ΟΑ
5. ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Α.ΓΟΥΔΗ