![Νέα υποψηφιότητα έφερε το 2019 για το συνδυασμό του Γιώργου Τσαπουρνιώτη](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2019/01/τσαπουρνιωτησ.jpg)
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
Νέα υποψηφιότητα έφερε το 2019 για το συνδυασμό του Γιώργου Τσαπουρνιώτη
Ακόμη μία δυνατή υποψηφιότητα ήρθε με τον ερχομό του 2019 για το συνδυασμό ΄΄Ώρα Ανόδου΄΄του Γιώργου Τσαπουρνιώτη στο δήμο Μαντουδίου-Λίμνης-Αγίας Άννας. Πρόκειται για έναν νέο άνθρωπο αρκετά δυναμικό και με πολλά και θετικά περάσματα στον κόσμο, τον Άγγελο Κωνσταντινάκη.
Ώρα Ανόδου-Συνεχίζουμε με μια υποψηφιότητα από τη Δημοτική Ενότητα Νηλέως. Με χαρά κ τιμή καλωσορίζουμε στο συνδυασμό μας τον κ.Κωνσταντινάκη Άγγελο, Ελ.Επαγγελματία από την Αγία Άννα.
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, κείμενο](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p843x403/49342879_271313913536542_4550244252105310208_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=0dfb07bc5367db4ff7fef2fa3cef8c2c&oe=5CD79FE2)
Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News
Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια
Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr