![Τσαπουρνιώτης: «Η σημερινή μέρα ας γίνει απαρχή για αλληλεγγύη, αναγέννηση και ελπίδα»](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2022/08/ff8efd32-4028-46ad-94d6-6874055435db.jpeg)
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
Τσαπουρνιώτης: «Η σημερινή μέρα ας γίνει απαρχή για αλληλεγγύη, αναγέννηση και ελπίδα»
Με αφορμή τον ένα χρόνο από τις καταστροφικές πυρκαγιές στη Βόρεια ΕύβοιαΈνα χρόνο μετά τις καταστροφικές πυρκαγιές στη Βόρεια Εύβοια ο δήμαρχος Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας στο μήνυμα του μιλά για εθελοντισμό.
Ο Γιώργος Τσαπουρνιώτης με ποστ στη σελίδα του στο facebook αναφέρει: «Ο εθελοντισμός αποτελεί καθημερινή πηγή έμπνευσης, προσφοράς και αγάπης.Η σημερινή έντονη συναισθηματικά μέρα ας γίνει απαρχή ενός κύματος αλληλεγγύης, αναγέννησης και ελπίδας»!!!
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2022/08/ff8efd32-4028-46ad-94d6-6874055435db.jpeg)
![](https://www.evima.gr/wp-content/uploads/2022/08/d7cf3533-fe47-4d6d-84d9-80869c9a2886.jpeg)
Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News
Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια
Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr