ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΕΠΣ Εύβοιας: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού – Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές

Δείτε αναλυτικά τους αγώνες του Σαββατοκύριακου
ΕΠΣ Εύβοιας: Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού – Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές

ΕΠΣ Εύβοιας: Άλλο ένα Σαββατοκύριακο πλούσιο σε δράση στα γήπεδα της Εύβοιας. Δείτε αναλυτικά τους αγώνες και τους διαιτητές σε Α΄, Β΄και Γ΄ κατηγορία.

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 / 10 / 2021 16.00

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΔΕΛΧΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ

ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

13:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ – ΤΣΑΛΛΑ

ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΝΕΓΡΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ

ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ

ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΚΗΡΥΚΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΡΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ – ΓΑΤΟΣ

16:15 ΑΝΑΓ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ- ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/ 10 / 2021 15.15

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΝΤΟΥΡΑΣ -ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ -ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΠΟΓΚΑΣ -ΚΟΤΤΑΡΑ – ΜΑΡΙΝΟΣ

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ -ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΗΡΥΚΟΣ -ΠΑΠΠΑΣ -ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ -ΠΡΙΟΝΑΣ -ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ -ΣΚΕΠΑΣΤΗ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ -ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ -ΠΑΥΛΑΤΟΣ -ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ -ΚΑΡΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ -ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΣΙΜΙΤΖΗΣ -ΝΤΟΒΟΛΗΣ -ΓΚΑΡΑ

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ -ΙΩΑΝΝΟΥ -ΤΣΑΛΛΑ

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ -ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ -ΡΟΥΜΠΗΣ -ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ- ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ -ΣΕΡΡΑΣ -ΔΕΛΧΑΣ

ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ- ΕΡΜΗΛΙΟΣ
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ -ΓΑΤΟΣ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11:00 ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΩΝ -ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ -ΑΝΤΩΝΙΟΥ -ΤΣΑΛΛΑ

11:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΡΟΜΑΙΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ -ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ -ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11:30 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ -ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟY

11:30 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΓΚΑΡΑ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ

11:30 ΑΓΔΙΝΕΣ- ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
ΚΑΡΡΑΣ – ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11:30 ΑΝΑΓ ΑΦΡΑΤΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

11:30 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ- ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΤΤΑΡΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

11:30 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΝΤΟΥΡΑΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

11:30 ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΔΕΛΧΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ – ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

11:30 ΚΥΜΗ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ -ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ

11:30 ΑΡΗΣ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤ.

15:15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ -ΑΝΑΓ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ -ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ -ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ακολουθήστε το evima.gr στο Google News

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις για την Εύβοια

Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις για την Ελλάδα και τον Κόσμο στο evima.gr

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΤΣΩΚΟΣ